Platform Ayakkabı

0 ürün
SONUÇLARI FİLTRELE
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık

Topukluya alternatif platform ayakkabı

Bayanlar ayakkabıya, özellikle de topuklu ayakkabıya fazlasıyla düşkündürler. Topuklu ayakkabı gündelik kullanımda saatlerce ayakta kaldığında yorucu olabileceğinden alternatif olarak platform topuklu ayakkabılar tercih ediliyor.

Rahat şıklık

Kadınların son yıllarda sıkça tercih ettiği ve severek kullandığı bu ayakkabılar görünümlerinin aksine büyük bir rahatlık sunuyorlar. Çünkü normal topuklu ayakkabılara nazaran ayakta daha az eğim yaratacak şekilde tasarlandıkları için konfor sağlıyorlar.

Platform topuklu ayakkabı modelleri

Senenin platform modasında süet kumaşı ve birden fazla rengin bir arada bulunduğu ayakkabılar görülüyor. Yeni sezonda canlı renkler çok moda. Pembe ve mavi, turuncu ve mor, kırmızı ve lacivert gibi birbirine uyumlu olan renklerin bir arada kullanıldığı topuklu ayakkabı modelleri de bayanların beğenisini kazanıyor.

Bilekten bağlı modellerin de çok moda olduğu yeni sezonda siz de kendinize DSN, Hypnose, Marjin, Melagrana, Issimo, Steve Madden, Punto markalarının ayakkabı modellerinden edinebilirsiniz. Kış aylarında platform bot ve çizmeler ile hem rahat hem de çok şık olabilirsiniz. Bu tür ayakkabılarınızla dar paça kot pantolonlarınızı veya kalem eteklerinizi kullanabilirsiniz.

Nereden satın alabilirim?

Zizigo, Hepsiburada, Flo, Lidyana online alışveriş sitelerinde uygun fiyatlarla satılan en şık platform ayakkabı modellerinin hepsine Kampanyon üzerinden tek sayfada ulaşıp satın alabilirsiniz. Kampanyon.com’da zahmetsiz ve ucuz alışverişin tadını çıkarın!

YUKARI