RCR

0 ürün bulundu
1999 yılında, yeni nesil erkeklere cool bir tarz yaratmak amacıyla yola çıkan ve pantolon, jean, kazak gibi birçok giyim alanında uzmanlaşan RCR; kendini özgür ve rahat hissetmek isteyen erkeklerin tercihi oluyor.

Bilindik erkek koleksiyonları dışında, ağırlıklı olarak vücut hatlarını öne çıkaran ve renkli modellere de yer veren RCR erkek giyim, modayı yansıtan çizgisi ile hedef kitlesine ulaşmayı başarıyor. Markanın koleksiyonunda tişört, gömlek dışında, erkek şort, mont, pantolon ve erkek kot gömlek gibi modeller de yer alıyor.

Yenilikçi, özgür, anı yaşayan, pratik ve şık erkeğin giyim stiline ayak uyduran dinamik marka yeni sezon ve outlet modellerle internet satış sitelerinde, kampanyalı fiyatlarla satışa sunuluyor. Bir erkeğin A’dan Z’ye, tüm giyim ihtiyaçlarına cevap veren marka trendlere uyumlu seçenekler sunuyor.

Tarz sahibi, şehirli, modern erkeğin seçimi olan RCR modelleri Morhipo ve Lidyana online alışveriş mağazalarında satışa sunuluyor. kampanyon.com üzerinden tüm modellere ulaşıp fiyat karşılaştırması yapabilir, size en uygun fiyatlı modeli anında satın alabilirsiniz.

Sonuçları Filtrele 0 ürün bulundu