Mudo

0 ürün
SONUÇLARI FİLTRELE
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık

Dünya modasını yansıtan Mudo

1964 yılında doğan ve perakendecilik deneyimine ilk olarak hediyelik eşya, plak ve renkli fanila satışı ile başlayan Mudo, o yıllardan bu yana global trendleri takip ederek dünya modasını yansıtan ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor. Farklı zevklere hitap eden giyim parçalarını, en makul fiyatlarla sunmayı amaç edinen marka, yıllardır sokak modasının da belirleyicisi oluyor.

Günümüz trendleri

Yaptığı cesur ve yenilikçi girişimlerle Türkiye'de özellikle gençler arasında moda anlayışının gelişmesini sağlayan Mudo, 1967 yılında Türkiye'de ilk baskılı tişört satışını gerçekleştirmesi ile de fark yaratan değişimlerin öncüsü oldu. Günümüz trendlerini, çağdaş önerilerle harmanlayan Mudo City, sezonun en moda ürünlerine cazip avantajlarla kavuşmanızı sağlıyor.

Şehirli bireyin markası

Modern ve şehirli bireyin gündelik giyim ihtiyaçlarına cevap veren zarif ve modern kesimlerdeki parçalar, şık aksesuarlar,en çok öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Spor ve klasik tarzları harmanlayan, sportif, rahat, dinamik tasarımlarıyla Mudo pantolondan eteğe, bluzden kazağa, ceketten monta, ayakkabıdan çantaya ihtiyacınız olan her parçayı sunuyor.

Nereden satın alabilirim?

Mudo’nun yenilikçi, çağdaş ve farklı tarzına ait birbirinden şık ürünler kampanyalarla Mudo mağazaları ve Trendyol, Zizigo, Lidyana online alışveriş sitelerinde satışa sunuluyor. Kampanyon tüm mağaza ve ürünleri tek sayfada, uygun fiyatlarla ayağınıza getiriyor!

YUKARI