Kullanım Koşulları

Son Güncelleme : 2017-04-03 06:44

KAMPANYON WEB SİTESİNE GİREREK VEYA ERİŞİM SAĞLAYARAK AŞAĞIDA TANIMLANMIŞ OLAN KULLANIM KOŞULLARININ TÜMÜNÜ KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ. EĞER KOŞULLARIN TÜMÜNÜ VEYA HERHANGİ BİR BÖLÜMÜNÜ KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN KAMPANYON WEBSİTESİNE GİRMEYİNİZ. KAMPANYON, SADECE AŞAĞIDA BELİRTİLEN KOŞULLAR ALTINDA HİZMET SUNAR:

Kampanyon'un sağladığı hizmetleri kullanarak, şu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Lüften dikkatlice okuyun.

1 - Genel Hükümler

Kampanyon Bilişim Ltd Şti (Kampanyon), Kampanyon.com web sitesinin (Site) sahibidir, bu Site'yi yönetir ve işletir.

Kampanyon, Site kullanıcılarına (Kullanıcı), üçüncü taraf web sitelerde (Alışveriş Siteleri) satılan ürünler ve sağlanan hizmetler ile ilgili ücretsiz bilgi sunar, Kullanıcı'nın, bu ürünleri ve hizmetlerle ilgili güncel fiyatları, açıklamaları ve diğer bilgileri detaylı olarak inceleyebilmesini ve satın alabilmesini sağlamak amacıyla Alışveriş Sitelerin'deki bu ürün ve hizmetlere bağlantılar sunar. Kampanyon ürün satmaz. Bu Kullanım Koşulları sayfasındaki, 1. ve 2. bölüm tüm Site Kullanıcıları için geçerlidir. 3. bölüm Kampanyon'a Üye (Üye) olan Kullanıcılar için geçerlidir.

Site'ye Erişim ve/veya Üye olmak için uygunluk

Bu Site ve sağladığı Hizmet, 13 yaşından küçüklere uygun olacak şekilde tasarlanmamıştır ve sadece 18 ve 18 yaşından büyük olanlar Site'ye Üye olabilir. Kampanyon, bilerek 13 yaşından küçüklerle hizmet vermez, ve bu kullancılarla ilgili kişisel bilgileri toplamaz. 13 yaşından küçüklerin Site'yi kullanması kesinlikle yasaktır. 18 yaşından küçüklerin Site'ye Üye olması kesinlikle yasaktır.

Kullanıcı, kişisel bilgileri ile ilgili yanlış beyanda bulunmayacağını, başka kişilerin bilgilerini kullanarak Üye olmayacağını kabul etmiş sayılır. Kampanyon, Kullanıcı tarafından sağlanan bilgilerin doğruluğunu ve gerçekliğini doğrulamaya çalışmaz.

İçerik Hakları

Eğer Site'de yayın hakları size ait olan bir içeriğin illegal olarak yayınlandığını düşünüyorsanız, bu içeriğin yayından kaldırılması veya içeriğe erişimin engellenmesi için Kampanyon ile iletişim sayfasından veya ağaşıdaki e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz:

bilgi@kampanyon.com

Kullanıcı, Site'ye kişisel kullanım amacıyla erişeceklerini ve/veya kullanacaklarını kabul eder. Kullanıcı, Site'yi ve sunulan Hizmet'i, Kampanya'un yazılı izni olmadan ticari bir amaçla kullanmayacağını kabul eder.

Site'de Belirtilen Ürün Fiyatları

Kampanyon, Site'de belirtilen ürün fiyatlarının doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak için her türlü çabayı gösterir, ancak ürün bilgilerinde belirtilen fiyatların doğruluğunu ve güncelliğini garanti etmez. Ürün fiyatları Alışveriş Siteleri tarafından belirlenir, ve Alışveriş Siteleri ürün fiyatlarını sık sık değiştirebilir. Bu sebeple Site'de belirtilen ürün fiyatı ile Alışveriş Sitesindeki ürün fiyatı arasında farklılık olabilir. Böyle bir durumda ürünün fiyatı, Alışveriş Sitesinin kendi web sitesinde belirttiği fiyattır. Site'de listelenen ürün fiyatlarına KDV, varsa diğer vergiler ve kargo ücretleri dahil olmayabilir. Vergi, kargo gönderim ücretleri ve varsa diğer hizmet ücretleri Alışveriş Siteleri tarafından belirlenir.

Alışveriş Siteleri'nin ürün fiyatlarında, stok durumlarında ve diğer bilgilerinde yaptıkları değişikleri, mümkün oldukça hızlı bir şekilde Site'deki ürünlere yansıtmaya çalışıyoruz. Alışveriş Siteleri'nin kendi web sitelerinde yaptıkları bu güncellemeleri gerçek zamanlı olarak Site'de güncellemez. Bu sebeple Kampanyon, Site'de listelenen ürün fiyatların, ürün stok durumunun ve diğer bilgilerin doğruluğu garanti etmez. Kullanıcı, Alışveriş Site'sine yönlendirildiği anda, ürün Alışveriş Sitesinde artık satılmıyor olabilir.

Kullanıcı ve Üye, herhangi bir şekilde Site'de bir ürün ve ya hizmet ile ilgili yanlış bir bilgi paylaşmayacağını kabul eder.

İletişim

Kullanıcı, Site'yi ve sağladığı Hizmeti kullanarak veya Site'deki bir formunu doldurarak veya bize bir e-posta göndererek, Kampanyon ile elektronik ortamda iletişime geçmiş sayılır. Kullanıcı Site'yi kullanarak, Kampanyon'dan elektronik ortamda bildiri almayı kabul etmiş sayılır. Kampanyon, size e-posta göndererek veya Site'de bir bildirim yayınlayarak sizinle iletişim kurar. Kullanıcı, Kampanyon ile kurduğu elektronik iletişimin, yasal geçerliliğinin olduğunu kabul eder.

Kullanım Hakkı Kısıtlamaları

Bu Kullanım Koşulları'nı kabul etmeniz halinde, Kampanyon, size Site'de ve sağladığı Hizmet üzerinde kişisel kısıtlı kullanma hakkı tanır. Bu kullanım hakkı üçüncü bir tarafa devredilemez. Bu kullanım hakkı size, Site'yi ve içeriğini ticari amaçlarla kullanma, kullanım hakkını kiralama, satma hakkı tanımaz. Kampanyon'un yazılı izni olmaksızın, Site'de yayınlanan herhangi bir içeriği (resim, yazı, sayfa tasarımı, logo) kopyalamanız, bilgisayarınızda depolamanız, indirmeniz, yeniden yayınlamanız, bir veri toplama aracı/yazılımı veya robot kullanarak toplamanız, başka bir web sitesinde bir çerçeve içinde göstermeniz veya herhangi bir içerik kopyalama tekniği kullanmanız, yazıcıdan yazdırmanız ve herhangi bir ortamda dağıtmanız kesinlikle yasaktır. Site'yi ve sağladığı Hizmeti kötü amaçlı olarak kullanmanız, bir kişiye veya kuruma zarar verecek şekilde kullanmanız kesinlikle yasaktır. Site'yi ve Hizmeti yasalara aykırı bir şekilde kullanamazsanız. Kullanım Koşullarında belirtilen maddelerden herhangi birine uymadığınız anda size tanınan kullanım hakkı sona erer.

2 - Site Kullanımı

Kampanyon, Kullanıcılara Alışveriş Sitelerinde satılan ürünler ile ilgili bilgi (Ürün Bilgisi) sağlar. Bu Ürün Bilgisi Kampanyon'a Alışveriş Siteleri tarafından sağlanır. Kampanyon ve Alışveriş Siteleri birbirlerinden bağımsız kurum/kuruluşlardır. Ortak veya aynı kuruluşa bağlı alt kuruluşlar değildir.

Kampanyon, Alışveriş Siteleri'nin web sitelerinden veya bu sitelerin içeriklerinden, Site'de bağlantı verilen veya Kullanıcıya elektronik ortamda gönderilmiş e-postalarda bağlantı verilen herhangi bir web sitesinden sorumlu değildir. Site'de Alışveriş Siteleri'nin ürünlerinin yayınlanıyor olması, Kampanyon'un bu ürünleri tavsiye ettiği veya alım-satımını onayladığı anlamına gelmez.

Kampanyon, Site'de yayınladığı Ürün Bilgileri'ni, Kullanıcı'ya önceden haber vermeksizin, herhangi bir zamanda, herhangi bir sebeple veya sebepsiz olarak, yayınlama şeklini değiştirebilir, herhangi bir Ürün Bilgisi'ni yayından kaldırabilir, değiştirebilir veya ekleyebilir.

Site'de yayınlanan Ürünler veya Ürün Bilgileri, Alışveriş Siteleri'nin ürünleridir, Kampanyon'un ürünleri değildir. Bu Kullanım Koşulları, Kampanyon'un Site Kullanım Koşullarıdır, Alışveriş Siteleri'nin kullanım koşulları değildir. Site'de yayınlanan bir ürünün Kullanıcı tarafından satın alınmış olması da sadece ve sadece Alışveriş Sitesi ile Kullanıcı arasında ticari bir ilişkinin oluşmasına sebep olur. Kullanıcının Alışveriş Sitesinden bir ürün satın alması, Kullanıcı ile Kampanyon arasında ticari bir ilişki oluşmasına sebep olmaz.

Eğer bir Kullanıcı Site'de yayınlanan bir ürüne tıklarsa, bu Kullanıcı ürünü satan Alışveriş Sitesinin web sitesine yönlendirilebilir. Kullanıcı alışveriş yapmadan önce satın alacağı ürünün bilgilerini ve fiyatını ürünü satan Alışveriş Sitesinin web sitesinden kontrol etmelidir.

3 - Site'ye Üyelik

Hizmet Kapsamı

Kampanyon, Site'de Kullanıcı'ların ücretsiz olarak kayıt olmasına olanak sağlar. Üye'ler aynı zamanda Site Kullanıcı'sıdır. Bu sebeple, bu Kullanım Koşullarının 1. ve 2. bölümü Üye'ler için de geçerlidir.

Site'de Üye'lere özel ağaşıdaki özellikler (Üyelik Özellikleri) mevcuttur:

1- Üyeler, kendi kullanıcı profilini oluşturabilir (Profil), Profil'ine profil resmi ve yazısı ekleyebilir. Kişisel bilgilerini (yaş, cinsiyet, yaşadığı ülke, şehir) ekleyebilir, sevdiği mağazaları, markaları ve beğendiği ürünleri ekleyebilir.

2- Üyeler, ürünlere, mağazalara, markalara ve blog yazılarına yorum yapabilir, bu içerikleri favorilerine ekleyebilir. Ürün tavsiyeleri oluşturabilir. Diğer Üye'lerin profillerini görüntüleyebilir, takip edebilir, tavsiyelerini inceleyip, bunlara yorum yapabilir, favorilerine ekleyebilir.

3- Üyeler, sosyal ağ hesaplarını (Facebook, Twitter ...) Profil'lerine bağlayabilir, Site'de oluşturdukları içeriklerin (ürün tavsiyeleri, yaptıkları yorumlar vs) otomatik olarak sosyal ağ hesaplarında yayınlanmasını sağlayabilir.

Kampanyon, Üyeler'in beğendikleri ve takip ettikleri mağaza,marka ve ürünleri baz alarak, Üyelere, Profil sayfalarında veya e-posta yoluyla ürün önerilerinde bulunabilir.

Üyelik ücretsizdir.

Üyelik Kayıt Süreci

Üyelik kaydı esnasında, Kullanıcı'dan kişisel bilgileri istenebilir, örneğin: adı, soyadı, cinsiyeti, kullanıcı adı, e-posta adresi, şifresi. Üyeler, hesaplarının ve şifrelerinin gizliliğini sağlamakla yükümlüdür. Site'ye Üyelik kaydı yaparak, üyelik hesapları ve şifreleri ile Site'de gerçekleştirilen tüm işlemlerden sorumlu olduklarını kabul etmiş olurlar. Kampanyon, bir Üye'nin hesabını dilediği zaman, sebep göstermeksizin, Üye'ye önceden haber vermeksizin sonlandırabilir, bir Üye'nin oluşturduğu içeriği silebilir, değiştirebilir veya içeriğe erişimi kısıtlayabilir.

Kullanıcı, kayıt sürecinde ve sonrasında, kişisel bilgileri ile ilgili yanlış veya eksik bilgi vermeyeceğini, başka bir kişinin kimliğine bürünmeyeceğini, sahte veya geçersiz bilgiler ile kayıt olmayacağını kabul eder. Üyeler, üyelik bilgileri ile ilgili olan kişisel bilgilerinde herhangi bir değişiklik olduğunda bu değişiklikleri Kampanyon'a bildirmek ve Profil'lerini güncellemekle yükümlüdür.

Kullanıcı, Site'ye sahip oldukları bir e-posta adresi veya Facebook hesapları ile kayıt olabilir. Eğer, Kullanıcı, e-posta adresi ile kayıt olmayı tercih etmişse, hesabını oluşturmak için bir şifre belirlemek durumundadır. Kullanıcı, Facebook hesabı ile kayıt olmayı tercih etmişse, herhangi bir şifre belirlemesine gerek kalmaz. Kayıt süreci, Kullanıcı'nın Facebook'da Kampanyon'a gerekli izinleri vermesi ile Facebook ile Kampanyon arasında gerçekleşen elektronik iletişim ile otomatik olarak tamamlanır. E-posta adresi ile kayıt olan Kullanıcılar, Üye Girişi sayfasında kendi belirledikleri şifre ve e-posta adresi ile giriş yaparlar. Facebook hesapları ile kayıt olan kullanıcılar, Üye Giriş sayfasında, Facebook hesapları ile giriş yaparlar.

Üye, hesap şifresinin güvenliğinden ve gizliliğinden kendisi sorumludur. Bir mahkeme kararı veya emri olmadan, Kampanyon, bir Üyenin hesap ve şifre bilgilerini, herhangi bir üçüncü taraflarla paylaşmaz.

Kampanyon, herhangi bir Üye tarafından sağlanan herhangi bir kişisel bilginin doğruluğu ve gerçekliğini garanti etmez, edemez. Üyeler, diğer Üyelerin profillerinde gördükleri bilgilerin doğruluğunu ve gerçekliğini kendi çabaları ile doğrulamaları gerektiğini, Site'de yayınlanan Üye Profil bilgilerin doğru olmayabileceğini kabul ederler.

Üye Yükümlülükleri

Üyeler, Site'ye ekledikleri tüm içerikten, fotoğraftan, videodan, yazıdan, linkten, ses dosyasından, gömülü içerik ve her türlü dijital içerikten (İçerik) kendileri sorumludurlar.

Üye, Site ve Hizmetin kullanımı ile bağlantılı olan veya olabilecek herhangi bir hukuki veya cezai kanunu ihlal etmeyeceklerini teyit ederler.

Üyeler, Site'yi kullanmak yolu ile herhangi bir kişiye, saldırıda bulunmayacaklarını, küfür, korku, zorbalık, taciz, nefret, şiddet, ırkçılık, pornografi, küçük düşürme, aşağılama içeren herhangi bir İçerik eklemeyeceklerini, bu tür içeriklere ve web sitelere bağlantı vermeyeceklerini kabul ederler.

Üyeler, üçüncü taraf kişi ve kurumların haklarını ihlal eden veya herhangi bir kanuna aykırı bir İçerik eklemeyeceklerini, bu tür İçeriklere ve web sitelere bağlantı vermeyeceklerini kabul ederler.

Üyeler, üçüncü taraf kişi ve kurumların isimlerini, telefon numaralarını, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgilerini, bu üçüncü tarafların yazılı izni olmaksızın kullanmayacaklarını kabul ederler.

Üyeler, Site'ye otomatik olarak üretilmiş bir içerik, virüs, truva atı, solucan ve diğer zararlı yazılım ögelerini, bu tür ögeleri barındıran İçerikleri eklemeyeceklerini, bu tür içeriklere ve web sitelerine bağlantı vermeyeceklerini kabul ederler. Kampanyon, bu tür zararlı içerikleri tespit edip önceden haber vermeksizin silebilir.

Üyeler, diğer Site Üyelerine, toplu olarak elektronik ileti (e-posta, bildirim, yorum, mesaj ve diğer) göndermeyeceğini ve herhangi bir içeriğin toplu dağıtımını yapmayacağını kabul eder. Kampanyon, Site içeriğinin kalitesini korumak ve Üyelik Özelliklerinin amacına uygun kullanılmasını sağlamak amacıyla, bu tür içerikleri önceden haber vermeksizin silebilir.

Üyeler, Site'de olumlu değerlendirme yapmaları için üçüncü tarafların teklif edebileceği herhangi bir kazanımı kabul etmeyeceklerini, bu tür üçüncü taraflara bu yönde bir söz vermeyeceklerini kabul ederler.

Üyeler, Üyelik Hesaplarını ticari amaçla veya herhangi bir kişisel kullanım dışı amaçla kullanmayacaklarını kabul ederler.

Üyeler, İçerik oluşturmak için herhangi bir otomatik içerik üretme aracı veya ögesi kullanmayacaklarını kabul ederler.

Üyeler, kendi hesaplarına üçüncü tarafların erişimine izin vermeyeceklerini kabul ederler.

Üye olan Alışveriş Siteleri, kendi İçeriklerine herhangi bir türde iyi yönde değerlendirmede bulunmayacaklarını, ve üçüncü taraflarla İçeriklerine iyi yönde değerlendirme yapmaları için anlaşmalar yapmayacaklarını kabul ederler.

Üyeler, kendi İçeriklerini silebilir veya diğer Kullanıcıların erişimini kısıtlayabilir.

İçerik İmtiyazları

Her Üye, üyelik süresi boyunca, kendi oluşturduğu içeriklerin Kampanyon tarafından kullanılmasına ve diğer Kullanıcılar tarafından kısıtlı olarak kullanılmasına izin verir.

Her Üye, üyelik süresi boyunca, Kampanyon'a , oluşturduğu İçerikleri ticari faaliyetlerinde kullanma hakkı tanır. Üye'nin Kampanyon'a kendi oluşturduğu İçerikler üzerinde tanıdığı haklar şöyledir:

- İçeriği depolama, kopyalama, dijital ve basılı medyada yayınlama hakkı, ticari faaliyetlerinde kullanma hakkı

- İçeriği üçüncü taraf web sitelerde, sosyal ağlarda, gazetelerde, dergilerde ve televizyon kanallarında, tek tek veya toplu olarak yayınlama hakkı.

Kampanyon, Üyelere, kendi oluşturdukları İçeriklerin ekran görüntülerini diğer web sitelerde, sosyal ağlarda ve bloglarda paylaşma ve yayınlama hakkı tanır.

Taraflar, bu hakları birbirlerine sadece küçümseyici, aşağılayıcı ve kötüleyici olmayan kullanımlar için tanır.

İçerik Sorumlulukları

Üyeler, oluşturdukları İçerikten kendileri sorumludur.

Kampanyon, Üyeler tarafından oluşturulan İçerikleri yayınlamadan önce herhangi bir şekilde kontrol etmez, uygunluğunu, doğruluğunu ve yasallığını denetlemez. Kampanyon, Üyelerin oluşturdukları İçeriklerin doğruluğundan, gerçekliğinden ve yasallığından sorumlu değildir.

Kampanyon, Üyeler tarafından oluşturulmuş, bu Kullanım Koşullarını ihlal eden herhangi bir İçerik tespit ettiğinde, önceden haber vermeksizin, içeriği silebilir, yayından kaldırabilir veya erişimi kısıtlayabilir. Böyle bir ihlal gerçekleştiğinde, Kampanyon, bu ihlali gerçekleştiren Üye'yi ve ilgili İçerik veya İçerikleri, Üye'ye haber vermeksizin yetkili makamlara bildirebilir.

İhlal, Üyelikden Çıkarılma ve Üyelikden Ayrılma

Kampanyon, bu Kullanım Koşullarını ihlal eden bir Üye'nin hesabını, önceden haber vermeksizin, süreli veya süresiz olarak kapatabilir, silebilir, Üye tarafından oluşturulmuş İçeriklerin tamamına veya bir kısmına erişimi engelleyebilir, kısıtlayabilir veya silebilir.

Eğer bir Üye, başka bir Üye'nin bu Kullanım Koşulları dahilinde kendi haklarını veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal ettiğin düşünüyorsa, aşağıdaki e-posta adresi üzerinden veya iletişim sayfamızdan, Üye ve ilgili İçerik hakkında detaylı bir açıklama ile beraber Kampanyon konuyu bildirebilir:

bilgi@kampanyon.com

Eğer bir Üye, kendi profilini silip, Üyelik'den ayrılırsa, Kampanyon, bu Üye tarafından oluşturulmuş tüm içeriği siler ve Site'de erişimini durdurur. Ancak, silme ve erişimin kaldırılması, daha önceden yapılmış olan üçüncü taraf web site, sosyal ağ ve diğer mecralarda yapılmış olan yayınları ve dağıtımları kapsamaz.

Elektronik Posta ve İletiler

Her Üye, kendi rızasıyla, Kampanyon'dan e-posta adresine elektronik posta gönderilmesini ve Üye Profil'inde bildirim gösterilmesini kabul eder.

Her Üye, kendi rızasıyla, Üyelik hesabı ile oluşturduğu İçeriklere ve Site'de incelediği ürün, ziyaret ettiği sayfa ve blog yazılarına göre kişiselleştirilmiş e-posta almayı ve Üye Profil'inde bildirim gösterilmesini kabul eder.

Her Üye, hangi konularda ve durumlarda e-posta almak istemediğini, Üyelik ayarlarında belirtmesi gerektiğini bildiğini kabul eder.

4 - Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikasını şu sayfada bulabilirsiniz : http://kampanyon.com/hakkinda/gizlilik-politikasi

5 - İletişim

Kampanyon ile iletişim kurmak için iletişim sayfamızı ziyaret edin;

veya, bilgi@kampanyon.com adresine e-posta gönderin.