El Çantası

0 ürün
SONUÇLARI FİLTRELE
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık

El Çantası Modelleri

Özel davetleri, kokteyllerin, toplantıların ve hatta artık günlük yaşamda da yanımızdan ayırmadığımız çanta modellerinden biri ise el çantalarıdır. Gerçekten çok şık ve hoş stillere sahip el çantaları son zamanlarda bayanlarda trend haline gelmiştir. El çantalarını özellikle ofis ortamında veya bu tarza uygun yerlerde çalışan bayanların göz bebeği konumundadır.

Kombin Dostu El Çantaları

O kadar fazla çeşit ve renge sahipler ki insanın aklının karışmaması mümkün değil. Aklınızın karışmaması için el çantalarınızı bulunacağınız ortama ve kıyafete göre kombin yaparsanız ortaya çıkacak görüntü çok mükemmel olur. Mesela; siyah bir elbisenin yanına alacağınız el çantasının rengi dore ve lame tonlarındadır. Bu tonlar çok dikkat çeken ve kıyafette farklılık yaratan bir renktir. Diğer bir öneri olarak pudra rengi el çantalarınızda birçok kıyafetinizle rahatlıkla uyum sağlamaktadır.

Sayısız Çeşitliliğe Sahip Çantalar

El çantaların saplı olanlarını gönül rahatlığıyla gündelik kullanarak şıklığı yakalamış olursunuz. El çantaları hem küçük hem de büyük modelleri kullanılmaktadır. Bu modeller bulunduğunuz ortamın ağırlığına veya yanınızda bulunan kişisel eşyalarınızın yoğunluğuna göre seçebilirsiniz. El çantaları doku olarak deri, süet ve rugandan oluşmaktadır. Yenilikçi ve farklı tarzda el çantasına sahip olmak için Matraş, Tory Burch gibi markaların koleksiyonlarına göz atmalısınız.

Büyük El Çantaları

Çantalar kadınların her tarzının tamamlayıcısı olmazsa olmaz parçalardandır. Küçük çantalardan büyük bavul çantalara kadar her tarza ve her kıyafete uyumlu bir çanta modeli bulmak mümkündür. Büyük el çanta modelleri de kadınların günlük tarzlarında şıklık yaratmak için hoş modellerdendir. Genelde kısa saplı olarak üretilen büyük el çantalarında kış modellerde deriyi yazlık modellerde ise kumaş çantaları görmekteyiz. Kısa sapları çantaları elde taşımaya olanak sağlarken birçok büyük çanta modelinin içinde ek uzun saplar da bulunmaktadır. İstediğiniz zaman bu ekleri çantanıza takarak yandan asmalı bir omuz çantası elde edebilirsiniz.

Şık Detaylarla Şıklığın Tamamlayıcısı

Yeni sezonda büyük el çantası modellerinde zımba detaylarını sıklıkla görüyoruz. Bunun yanında krokodil desenler ve rugan modeller dikkatimizi çekiyor. İster işe giderken ister günlük kot pantolon kombinlerinizle çok şık olabileceğiniz bu çantalar geniş iç hacimleriyle de yanlarına çok fazla şey almayı seven şehir kadınlarını da mutlu ediyorlar.

Nasıl Satın Alabilirim?

Hem günlük hem de davetlerle rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu El Çantası modellerinin birçok çeşidini ve farklı fiyat seçeneklerini sitemizin alışveriş bölümünden bulabilir ve favori çanta modelinizi tek bir tıkla satın alabilirsiniz.

YUKARI