Deri Çanta

0 ürün bulundu
Beklide yıllardan beri klasikleşmiş parçaların arasında deri çantalar yerlerini almaktadır. Özellikle bayan deri çantalar her zaman yerlerini korumuşlardır. Yaz aylarından ziyade kış mevsiminde daha yoğunlukla kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise su geçirmeyen derilerden üretilmiş olmalarıdır. Bayanlar deri çantalarını hemen hemen her kıyafetle rahatlıkla kombin yapabilirler. Deri çantalar spor ve klasik tasarımlara sahip modelleriyle her sezon bayanların kalbini fethetmektedir. Bayanların yoğunlukla en fazla kullandığı aksesuarlar arasında yer almaktadır. Bayan deri çantaların klasik olanlarını iş ortamı dışında dar paça kot pantolonlarla beraber hoş kombinler oluşturarak kullanabilirsiniz. Ama deri çanta modellerini daha uzun ömürlü kullanabilmeniz için daha kaliteli ve marka ürünleri seçmenizi tavsiye ederim. Spor deri çantalarınızı günlük olarak daha rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu çantalar çapraz ve sırt çantası modellerinden oluşmaktadır. Popüler olarak siyah ve kahve tonlarından ziyade daha canlı ve çarpıcı renkler kreasyonlara eklenerek bayanlara çok çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Deri çantanızı seçerken dikkat etmeniz gereken husus aldığınız deri çantanın ayakkabı ve kıyafetleriniz ile uyumudur. Bu uyumu yakalarsanız çantanızı çok farklı kombinlerle çok zarif biçimde kullanabilirsiniz.

Kendini ayrıcalıklı hissetmeyi stil haline getirmiş bayanların tercihleri arasında süet çantalar yer almaktadır. Gerçekten şık duruşları ve hoş dokuları sayesinde her ortamda asaletlerini ortaya koymaktadırlar. Kış aylarında ön plana çıkıp çok kullanılan bu model revaçta kullanılan çanta modellerindendir. Şimdi gelelim hangi çantalar moda olmuş. İlk olarak yaz sezonunda en çok tutulan ve gösterişli modeller arasında kutu çantalar. Genellikle süet olan bu model hem şıklığı hem de günlük kullanımda rahatlığı ile gerçekten hoş tasarımlara sahip modellerden birisidir. Bir diğeri ise günlük ve iş hayatımızda tercih edebileceğimiz, özellikle detaylara sahip çantalardır. Süet çantalarda en dikkat çeken detay ise püsküllerdir, bu püsküller çantalara ayrı bir hava ve hareket katarak daha dikkat çekmesini sağlamıştır. Süet çanta alırken muhakkak dokusuna dikkat edelim ucuz alınan süet çantaların dış yüzleri çok çabuk deforme olarak kullanılmaz hale gelmektedir. Bu nedenle bildiğiniz bir markadan tercih etmenizi öneririm. Süet çantaların bence en önemli bütünleyicisi yine aynı dokuya sahip süet ayakkabılarla müthiş bir uyum sağlayarak görüntünüze ayrıcalık katmaktadır.

Moda akımlarında yerini koruyan ve hep koruyacak model rugan çanta modelleridir. Çok şık ve zarif görüntüleriyle bayanların her zaman ilgisini çekmiştir. Parlak dokuları sayesinde bulundukları her ortamla gözleri hep üzerine çekmeyi başaran bir modeldir. Rugan çantaların bence en uyumlu durduğu ayakkabı yine onun dokusuna sahip rugan ayakkabı modelleridir. Rugan çantalar ne kadar günlük yaşama ayak uydursa da gece davetleri ve özel toplantıların vazgeçilmez parçaları arasında yerini almaktadır. Rugan çantaları kalem etek ve gömlek modelleriyle birleştirip bu parçalara ekleyerek çok hoş görüntü elde edebilirsiniz. Bu tarz çantalar siyah ve kahve tonlarından ziyade kırmızı, pembe ve yeşil tonları da oldukça revaçta kullanılan renkler arasına girmiştir. Rugan çanta modelleri oldukça şık yapılarının yanı sıra sağlam yapısı sayesinde yıllarca sizlere eşlik edebilir. Bu çantalar kısa ve uzun saplı modelleri mevcutken son zamanlarda genellikle kısa saplı ve metal saplı modelleri oldukça ilgi görmektedir. Uzun süreli kullanacaksanız ve rugan çantaları yoğunlukla kullanıyorsanız tek yapmanız gereken daha kaliteli ve marka ürünleri tercih etmenizi öneririm.

Çanta modellerindeki tasarımlar içinde belki de en dikkat çeken modeller arasında yılan derisi desenli çantalar yer almaktadır. Gerçekten hoş modellerinin yanında bayanlara ayrı bir güzellik ve zarafet katmıştır. Çok gösterişli modellere sahip bu çantalar gerçekten doğru parçalar kullanılarak kombin yapılırsa ortaya çıkan görüntü çok harika olacaktır. Şimdi, günlük kullanıma da uygun olan yılan derisi desenli bu çantaları hoş tarza sahip topuklu ayakkabı modelleriyle birleştiriniz. Yine aynı dokuya sahip ayakkabı modelleriyle kullanımı günlük kullanımda biraz abartılı duracaktır. Ofis ortamında çalışan bayanlara göre olan bu çantaların altına muhakkak yılan derisi desenli ayakkabıyla kombin oluşturulmalıdır. Tabi bu kombini yaparken kıyafet seçiminizde çok gösterişli olmamalı genellikle sade parçalarla bu ayakkabı ve çantalar kendini ön plana çıkartmaktadır. Bu çantaların kullanım alanları bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Özel davet, toplantı ve organizasyonlarda zarif mini elbisenizle beraber kullandığınız zaman bütün gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Yılan derisi desenli çantalar aslında içinde birçok rengi barındırarak sizin zevkinize hitap etmektedir. Aynı zamanda bu çantaların özel davetlerde kullanabileceğiniz abiye modelleri de çok göz doldurmaktadır. Bence her bayanın kolunda olması geren bir modeldir yılan derisi desenli çantalar.

Son yılarda en dikkat çeken çanta modelleri arasında timsah derisi çantalar oldukça ilgi görmektedir. Kıyafetlere uygulanan hayvan figürlerinin çok talep görmesi sebebiyle tasarımcılar bu desenleri çanta ve birçok parçaya yakıştırmıştır. Timsah derisi çantalar diğer çantalara göre daha parlak yapıya sahip olmalarıyla ve klasik duruşlarıyla çok şık ve hoş tarzlara sahiptirler. Bu çantalar birçok ebatta sahiptirler, bu nedenle günlük kullanımın dışında çalışan bayanlar ve gece gezmelerinde de kombin oluşturup zarif bir hava yaratabilirsiniz. Genellikle gündüz biraz büyük boyları kullanılmaktadır. Bu büyük boya sahip timsah derisi çantaları kot pantolonlarla, eteklerle, elbiselerle çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanında timsah derisinden olan portföy çantalarınızı ise davet, organizasyon ve kokteyl gibi yerlerde elbisenizle bütünlük oluşturarak kullanabilirsiniz. Bu tarz çantalar deri ve zincirli askılardan oluşmaktadır. Bu forma sahip çantaları zincir askılı modellerini kullanmak bir trend haline gelmiştir. Kendilerinin parlak dokuları ve askının zincirinin parlaklığıyla birleşerek daha göz alıcı bir çanta modeli karşımıza çıkmaktadır. Genellikle sade tasarımları ve az kullanılan detayları çantaya ayrı bir renk katmaktadır.

Deri ayakkabıdan sonra kombinlerin en temel tamamlayıcısı deri çantadır. Deri çanta klasikleşen akseuarlar arasında yer alır. Hemen her kıyafetle uyum sağladığı için deri çanta en çok tercih edilen çanta modelidir.

Deri çantalar spor ve klasik tasarımlara sahip modelleriyle her sezon kadın-erkek herkesin çok ilgisini çekiyor. Deri çantalar rugan, nubuk, süet ve klasik deri modelleriyle vitrinlerin en önemli parçası oluyor. Deri çantalar ofis ortamında klasik, okulda spor, özel akşamlarda abiye kıyafetlerle büyük uyum sağlıyor. Spor, çapraz askılı deri çantalar da sokak stilinde rahat parçalarla kullanılabiliyor. Deri çantalar arasında timsah, yılan derisi görünümlü olanlar koket bayanların tercihi oluyor.

Deri çantalarda popüler olarak siyah ve kahve tonlarından ziyade daha canlı ve çarpıcı renkler kreasyonlara eklenerek çok çeşitli seçenekler sunuluyor. Deri çanta seçerken dikkat edilmesi gereken husus, deri çantanın ayakkabı ve kıyafetler ile uyumudur. Bu uyumu yakalarsanız çantanızı çok farklı kombinlerle işlevsel biçimde kullanabilirsiniz.

Günlük hayatta, ofiste, gezmede yanınızda her an taşımanız gereken eşyalarınız için, her kıyafetinizle uyum sağlayacak bir çanta için Kampanyon’a gelin. Zizigo, Trendyol, Lidyana, 1V1Y alışveriş sitelerinde yer alan David Jones, Beymen, Matraş, Pierre Cardin markalarına ait deri çanta modellerini sizler için Kampanyon’da bir araya getirdik. Uygun fiyatlı online alışveriş fırsatını kaçırmayın!

Sonuçları Filtrele 0 ürün bulundu