Yepyeni Bir Koleksiyonla Yeni Yıl Hazırlıkları

Büyüleyici görünümler vadeden Forever New’in yeni koleksiyonu Dark Romance ile kış mevsimine muhteşem bir başlangıç yapılıyor. Forever New, ihtişamlı görünümler vadeden yeni koleksiyonuyla moda tutkunu kadınları daha zarif ve güçlü bir çizgiye taşıyarak yeni yıla hazırlanıyor. Büyülü dokuları, kusursuz tasarımlarıyla buluşturarak eşsiz bir görünüm vaadeden yeni koleksiyon Dark Romance, haftanın her günü ve her saatinde stilinize eşlik ediyor. Koleksiyon, feminen görüntüsünü şık ve sofistike parçalar ile tamamlamak isteyen kadınlara sezon trendlerini de takip etme fırsatı sunuyor. Koleksiyonda öne çıkan detaylar arasındaki dantel, pilili etek ve elbiseler, nakış işlemeli detaylar, volanlı kollar ve kadife dokular, modern çizgilerle yeniden yorumlanarak göz alıcı parti elbiselerinde hayat buluyor. Yeni yılın gelmesiyle birlikte stilinize daha güçlü dokunuşlar yapmanız için Forever New’in yeni koleksiyonundaki sezon trendlerini başarıyla yansıtan elbiselerden, ışıltılı aksesuardan ve sokak stilinizle eşleştirebileceğiniz rahat parçalardan ilham alabilirsiniz.

Dark Romance: Büyüleyici Şıklık

Detayda şıklığın en temel formları Forever New’in feminenliği ile yeni koleksiyonda birleşiyor. Kadınsı detayların hakim olduğu koleksiyonda öne çıkan parçalar, sezonun trendlerine uyum sağlayan desen, tasarım ve dokularla sizler için yeniden yapılandırılıyor. Boyun ve omuz detaylı bluz ve elbiseler ile dantelin zarif etkisini vurgulayan detaylar Forever New kadınına güç katarken; fırfır askılar, büyük çiçekler, parlak dokulu geçişler, leopar desenler ve 3 boyutlu dokuların eşlik ettiği modern siluetlere stil sahibi bir dokunuş getiriyor.

Güçlü Görünüm

Forever New’in Dark Romance koleksiyonundaki sezonun en kilit ve zamansız parçaları büyüleyici görünümlerle yorumlanarak kış mevsimine ve stilinize güçlü bir dokunuş sunuyor. Sezonun vazgeçilmezi pelerinler, parkalar ve biker ceketler en muhteşem silüetleriyle gelip gardrobunuzun demirbaşları arasında olacak.

Basic kombinlerine ışıltılı bir dokunuş yapmak isteyen Forever New kadınları, yapay kürk şal, işlemeli pelerin ve metalik takılar ile son dokunuşlarını yaparak kış mevsimine muhteşem bir başlangıç yapıyor. Sezonda vazgeçilmez siyah ve beyazın yanı sıra; nude tonlar, bordo, ışıltılı gri, kırmızı , pastel gibi renkler ön plana çıkıyor.

Forever New koleksiyonunu yakından görmek için sizleri Forever New mağazalarına davet ediyoruz. Online satış için ise forevernew.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.