Üniversiteye Başlayacaklara Giyim Önerileri

Bu eylülde okulların açılışının heyecanını en çok duyan kesim hiç şüphesiz üniversite öğrencileri. Bütün bir yıl hayallerini gerçekleştirebilmek ve bir üniversite kazanmak için çalıştınız, çabaladınız. Hobilerinizden, eğlenceli her şeyden uzak durdunuz. Ve sonunda tüm bu çabaların karşılığını alarak bir üniversite kazandınız. Heyecan, stres, endişe bitti derken bu sefer de yeni okul, yeni ortam ve okul alışverişi telaşı başladı. En kafa kurcalayan kısım ise formanın esaretinden kurtularak artık serbest giyinebileceğiniz bir okulunuzun olması. Okulda ne giymeliyim endişesini biraz olsun azaltmak için kombin önerileriyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

Deri Ceket Kurtarıcınız Oluyor!

Okulların açılışının sonbahara denk gelmesi sizin için bir avantaj. Sonbahar mevsiminin hafif serin günleri için gardrobunuzda bulunan deri ceketler kombinleriniz açısından gerçek bir kurtarıcıdır. Özellikle okul tarzı olarak düşünürseniz topuklu ve şıkır şıkır kıyafetler yerine daha rahat kombinler tercih etmelisiniz. Bu açıdan spor ayakkabılar da deri ceket ile tamamlandığında asi, rahat ve şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Bunun yanında skinny pantolonların da görevi yadsınamaz. Hemen her kombine uyan ve farklı parçalarla farklı havaya bürünen bu pantolonlardan gardrobunuzda bulunması yararınıza olacaktır.

Cazibenizi Konuşturun.

Eğer daha çok dikkat çekmek, biraz daha şıkır şıkır ve feminen görünmek istiyorsanız yüksek topuklular yerine dolgu topuk ya da şık babetleri tercih edebilirsiniz. Bunları ister şık pantolonlarla ister sevimli bir elbiseyle kombinleyin zarif bir görünüm elde edeceksiniz. Artık lisedeki gibi çantada kitap taşıma devrinin bitişini normal boyutlarda portföylerle kutlayabilirsiniz, tabiiki içinde defter ve kalem bulundurmak şartıyla!

Military Trendi

Bu sezon karşımıza çıkan ve oldukça tutulan bir trend "military" denen ceketler. Askeri yeşil ceketler bu sonbahar da vitrinleri süsleyecek gibi görünüyor. Bir üniversite öğrencisi için de oldukça ideal olan bu ceketleri jean pantolonlarla, deri eteklerle, casual ayakkabılarla kombinleyerek hem trendi yakalamış olursunuz hem de okulun en şıkları aranızda yerinizi kaparsınız. Siz de okul başlamadan alışveriş faslını bir an önce halletmek istiyorsanız sizleri alışveriş bölümümüze bekliyoruz. İyi Alışverişler.