SEZONUN RAHAT VE ŞIK TRENDİ: PİLELİ ETEK

Şık ve Trendi

Uzun yıllar bayanların favorisi olan fakat bir süredir unutulmuş gibi görünen pileli etekler, bu sezon moda dünyasına hızlı bir geri dönüş yaptı. Hem şık hem trend pileli etekler hem günlük stilin hem de özel kombinlerin bir numaralı tamamlayıcısı oluyor.

Pek Çok Kombin Fırsatı

Hem şık hem de rahat bir stil sunan pileli etekler, farklı kumaşlar ve tasarımlar ile çok sayıda kombin yapma fırsatı sunuyor. Pileli etekler spor ayakkabılar ve sandaletlerle spor ve rahat bir stil yaratırken; topuklu ayakkabılarla sofistike bir şıklık sağlıyor.

Metalik Trendi Pileli Eteklerde

Bu sezon metalik görünümler moda dünyasının en sevilen yeniliklerinden biri oldu. Çantalar, ayakkabılar, tişörtler derken pileli etekler de metalik baskı trendinden nasibini alıyor. Beli lastikli yüksek bel pileli etekler hem spor hem de şık kombinlerin anahtar parçası oluyor. Büstiyer, atlet ve bluzlarla kombinleyerek farklı stiller yaratmak mümkün oluyor.

Her Mevsime Uygun Stiller

Özellikle midi boy pileli etek modelleri bu sezonun vazgeçilmez parçalarından oluyor. Doğru parçalar ile kombinlendiğinde cool bir görünüm yakalamaya yardımcı olan pileli etekler; yazın büstiyerler veya omuzları açıkta bırakan bluzlarla kombinlenirken, sonbahar ve ilkbaharda kot gömlek modelleriyle, kışınsa salaş kazaklar ile kombinlenerek dünya sokak modasına uyum sağlıyor. Ayakkabı seçimi de eteğin kumaşına ve giyilecek mekana göre babet, sneakers veya topuklu ayakkabı olarak belirleniyor.