Kız Arkadaşınıza Almamanız Gereken Hediyeler

Özel günler kadınlar için son derece önem verilmesi gereken bir konu. Yılbaşı, doğum günleri, sevgililer günü ve yıldönümlerinde hatırlanmak ve güzel bir hediyeyle kutlanmak her kadının hoşuna gider. Tanıdığınız, zevkini bildiğiniz kız arkadaşınıza sevginizi ifade etmek için hediye almak istiyorsunuz ancak hediye seçimi konusunda korkunç bir seçim yaparak kötü sonuçlar almaktan da korkuyorsunuz. O halde kesinlikle almamanız gereken hediyeleri derlediğimiz yazımız size ilaç gibi gelebilir.

Ev Aletleri

Anlamlı ve romantik bir günde kız arkadaşınız heyecanla hediye paketini açıp içinde ütü, mutfak robotu gibi bir şey hediye ile karşılaşırsa bulunduğunuz yeri hemen terk etmenizi öneririz. Çünkü ev işleriyle ilgili bir şey hediye etmek onun kişiliğini, zevklerini ve duygularını hiçe saymakla eş değerdir. Ona "senin yerin burası ve işin bu" mesajını vermek romantik bir günü mahvetmekten başka işe yaramaz.

Kişisel Bakım Ürünleri

Kadınlar genellikle ciltlerine önem verirler ve kişisel bakım ürünleriyle yakından ilgilenmeye çabalarlar. Kendi kusurları ya da cilt problemlerini gidermek adına gerekli bakımı yaparlar. Kendilerinin kullandığı ya da kullanmadığı kişisel bakım ürününü hediye olarak gördüklerinde bunu bir hakaret olarak algılayıp sizin onu beğenmedinizi ve kusurlarını yüzüne vurduğunuzu hissedebilir. Bu yüzden kişisel bakım kısmına hiç girmemenizi tavsiye ederiz.

Peluş Ayı

Peluş oyuncakları sevimli bulan ve seven birçok kadın var elbette. Ancak özel günlerde hediye olarak beklenecek kadar sevilebilecek bir şey sayılmaz. Normal bir günde peluş ayı hediye ederek sevindirmeniz mümkün ancak özel günlerde bu hediye biraz kolaya kaçmak oluyor. Bu da sevgilinizi mutsuz eden hediyeler arasında yerini alıyor.

Kalitesiz Parfüm

Eğer kız arkadaşınızın favori parfüm markasını bilmiyorsanız parfüm hediye etme konusunu bir kere daha düşünmelisiniz. Onun tenine uymayacak, esansını beğenmeyecek ya da ucuza kaçarak aldığınız kalitesiz bir parfümle hediye konusunda bir faciaya yol açabilirsiniz.

Kız arkadaşınızı sizden iyi kimse tanıyamaz. Bu yüzden zevklerini göz önünde bulundurarak ve biraz da romantik düşünerek alacağınız bir hediye ile mutlu etmek aslında çok kolay. Harika bir çiçek buketi, şık bir ayakkabı, çarpıcı bir koku ya da anlamlı bir takıyla başarılı olabilirsiniz. Mutlu Alışverişler.