KIŞ GELDİ CEKETLER PİYASAYA DÖKÜLDÜ!

Gardırobunuz Kışa Hazır Mı?

Kışa kapıya geldi çattı. Son günlerde kendini iyice hissettirmeye başlayan soğuk havalar için en sıcak çözümler olan kalın ve yumuşacık montlar, ceketler ve kabanlar da ortaya çıkmaya başladı. Peki siz kışa hazır mısınız? Sezonun en trend ceket seçeneklerine sizler için göz atıyoruz:

Her Mevsimin Vazgeçilmezi Denim

Yaz akşamları tişörtlerin tamamlayıcısı denim ceketler, soğuk havalarda da çok kalın giyinmeyi sevmeyenlerin tercihi oluyor. Kazaklarınızın üstüne giyebileceğiniz denim ceketler mevsimin en trend seçenekleri arasında yer alıyor. Patchli ve işlemeli denimler sezonun parlayan parçaları arasında yer alıyor. Havalar kar soğuğuna dönmeden denim ceketlerinizi giyin.

Yumuşacık Bir Sıcaklık

Şıklığı, havalı duruşu ve yumuşacık sıcaklığı ile sezonun en sevileni peluş ceketler ve suni kürkler oluyor. Kış kombinlerinin olmazsa olmazı peluş ceketleri stilinizden eksik etmeyin!

Cool Süet Ceketler

Cool, süet ceketler bu sezon da soğuk havalara savaş açıyor. İçi peluş ve kürkle tamamlanan süet ceket modası bu kış da vazgeçilmezler arasında yerini alıyor.

Pufuduk Şişme Montlar

90’lardan beri vazgeçilemeyen şişme montlar hem sıcacık hem de trend. Bu kış sezonu da cool ve sıcak kalmanın yolu pufuduk şişme montlardan geçiyor. Sizce de bir tane edinmenin vakti gelmedi mi?

Klasikten Ödün Vermeyenlere

Bazıları klasikten asla vazgeçemez. Stil kodlarını klasik çizgilerle belirleyen modaseverler, klasik paltolara renkli seçimler ile yeni bir yorum getirerek kışın tadını çıkarabilirler. Özellikle pudra ve mavi palto seçimleri cool görünümün anahtarı oluyor.