Kış Aylarının Vazgeçilmez Şıklığı Boğazlı Kazak

Sıcak Şıklığın Favorisi

Modanın en sevilen parçalarından biri olan boğazlı kazaklar, Kış aylarında yükselişe geçen parçalar arasında yer alıyor. Hem sıcak tutan hem de daha uzun bir beden görünümü sağlayan boğazlı kazak 2016-2017 kış sezonunda da oldukça iddialı. Son yıllarda, salaş ve dökümlü modellerin oldukça tercih edildiği moda dünyasında boğazlı kazak modelleri kalem ve pileli etekler, pantolon modelleri ile birçok farklı tarzda kombinlenebiliyor.

Şık ve Spor Kombinler

Genel olarak salaş ve bol kesimli olarak üretilen boğazlı kazak modelleriyle şık veya spor kombinler elde etmek mümkün. Dar kalem etekler ve topuklu bot modelleri ile kombinlenerek şık görünümler yaratan boğazlı kazak modelleri deri ceketler ile de sokak modasına uyum sağlayan spor şık stil oluşturuyor.

Boğazlı Kazakla Sokak Stili

Dar paça pantolon modelleri ve sezonun trendi dizüstü çizmelerle kombinlenerek şık bir kombin yaratan boğazlı kazak modelleri, farklı stillere uygun tasarımlarıyla kışa uygun sıcacık tarzlar yaratabilir. Salaş boğazlı kazakları boyfriend pantolon ve uzun kaban modelleri ile kombinleyerek sokak stilinin nabzını tutabilirsiniz.

Kış Trendine Ayak Uydur

Topuklu botlar, spor ayakkabılar ve kaşe kabanlar da boğazlı kazak kombinlerinin favorisi oluyor. Bu stillerden ilham alarak oluşturacağınız kombinler ile kış trendlerinin öncülerinden birine ayak uydurabilirsiniz.