Hepsiburada.com ile herşey ayağınıza geliyor!

E-ticaretin Vazgeçilmez Adresi

1998 yılından bu yana Türkiye’de online alışverişin en güçlü isimlerinden biri olan hepsiburada.com hizmet anlayışında fark yaratarak online alışveriş deneyimini geliştiriyor. 30 farklı kategoride 500 binin üzerinde ürün sunan hepsiburada.com, e-ticareti bir vazgeçilmeze dönüştürüyor.

A'dan Z'ye Geniş Ürün Skalası

Müşterilerine online alışverişin kolaylıklarını ve avantajlarını sağlayarak, ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir noktadan karşılama imkânı veren hepsiburada.com, kozmetikten teknolojiye, dekorasyon ürünlerinden beyaz eşyaya, kırtasiyeden hobiye kadar geniş ürün skalasını indirim ve kampanya seçenekleriyle sunuyor.

"İlk"lerin Adresi hepsiburada.com

2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi seçilen hepsiburada.com 10 milyon üyesine, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyor. Ayda 15 milyon ziyaretçiye hizmet veren hepsiburada.com, hızlı büyümesine devam ederken şimdiye kadar müşterilerin hayatını kolaylaştıran birçok "ilki" de gerçekleştiriyor.

"Tek Tıkla Alışveriş" Hizmeti

Hepsiburada müşterileri "Tek tıkla alışveriş" hizmeti sayesinde kredi kartı bilgilerini tekrar tekrar girmeden alışveriş yapabilirlerken; ayrıca siparişlerini haftanın yedi günü "Randevulu Bugün Teslimat" hizmetinden yararlanarak aynı gün içerisinde alabiliyorlar.

Modanın Yeni Adresi

Müşteri deneyiminde mükemmellik peşinde olan hepsiburada.com, modanın da yeni adresi oluyor. Kadın, erkek ve çocuk giyimde spordan casuala, klasikten iç giyime kadar pek çok seçenekle modaseverlerin karşısına çıkan hepsiburada.com, saat, takı, güneş gözlüğü gibi aksesuarlar ve özel günler için hazırlanan hediye setleriyle alışveriş keyfine kolaylık da katıyor.