HAMİLELER BLAKE LIVELY'NİN STİLİNDEN İLHAM ALIYOR

Hamilelik ve Stil Sorunları

Hamilelik bir kadın için hayatında tadacağı zorlu ama bir o kadar keyifli süreçlerin en başında geliyor kesinlikle... Hele ki sonunda ulaşılacak şeyi düşündükçe bu sürecin tüm zorlukları yerini keyfe bırakıyor. Hamile bayanlar için en endişe verici durum değişen vücut hatlarına göre bir stil belirleyememek, şıklıklarından ödün vermek. Neyse ki ünlü isimler bu konuda da imdada yetişiyor :)

Blake Lively'nin Hamile Stili

Hollywood'un son yıllarda güzelliği ve yeteneğiyle gözde isimlerinden biri olan Blake Lively genel stilinin yanı sıra hamilelik sürecindeki şıklığıyla da adından söz ettirmeyi başardı. İki kez hamilelik yaşayan ünlü oyuncu hamile stiliyle de görenleri büyüledi.

Cesur ve Şık Seçimler

Hamileliği sürecinde fazla kilo almadan formunu ve vücut hatlarını korumayı başaran güzel oyuncu seçimini, belirginleşen karnını saklama gereği duymadan gözler önüne seren cesur elbiselerden yana yaptı. Ve ne giyerse giysin kendisine yakıştırmayı başardı...

Lively'nin Prenses Şıklığı

Hamileyim demeden, davetlerde ve sokak stilinde topuklu ayakkabılarından vazgeçmeyen Lively, dekolte ve yırtmaçtan da ödün vermedi. Davetlerde adeta bir prenses gibi kabarık ya da uçuş uçuş eteklere sahip elbiselerini toplu saçlarla tamamlayan ünlü yıldız, günlük hayatında ise doğal bıraktığı dalgalı saçlarıyla göz doldurdu.