GLOBAL TRAVELER: Kışa İhtişamlı Giriş

Forever New Sonbahar/Kış 2016 trendlerini yorumladığı yeni koleksiyonu Global Traveler ile kendinden emin, stil sahibi kadınlara hitap ediyor. Yepyeni bir sezona başlarken Forever New’in yeni koleksiyonunda yer verdiği tasarımlar Sonbahar/Kış trendlerinin kilit görünümlerini bizlerle buluşturuyor. Güçlü, modern, ve biraz da bohem olarak tanımlayabileceğimiz bu koleksiyondaki sanatsal kesim parçalar ve iddialı detaylarla adının hakkını veriyor. Avustralyalı markanın Global Traveler koleksiyonu, düşük omuzlu elbiseler, kemerli trençkotlar, jean pantolonlar, şifon üstler ve kürk yakalı kabanlarla, modern kadının güçlü gardrobunu tamamlıyor. Esin kaynağı şehirlerin pırıltılı ve lüks dokusu da koleksiyona hakim. Geometrik nakışlar, tutkulu kırmızılar ve feminan detaylar kendinizi özel hissettirirken, stilinizi kıtalar arası bir yolculuğa çıkaracak.

Trençkot, kaban, parka gibi sezonun en kilit ve zamansız parçalarının büyüleyici feminen silüetlerle yorumlandığı Global Traveller koleksiyonunda geniş yakalı, kürk detaylı parçalar dikkat çekiyor. Diz altında biten geniş yakalı militar bir kabanla maskülen bir tavra bürünecek ya da bedeni saran, hatları ortaya çıkaran trençkotların feminen çizgileriyle zarif yönünüzü ortaya çıkaracaksınız. Sezonun vazgeçilmezi pelerinler, oversize parkalar ve biker ceketler en muhteşem silüetleriyle gelip gardrobunuzun demirbaşları arasında olacak.

Dinamik Stilinize Bomber Etkisi Dinamik Stilinize Bomber Etkisi

Sonbaharın en hit parçalarından olan, spor-şık birçok kombine ayak uyduran bomber ceketler Forever New’in yeni koleksiyonunda yer alıyor. Midi elbise ve kalem eteklerle sıkça karşımıza çıkan ceketleri jeanlerle eşleştirerek sokak stilinizi oluşturabileceğiniz gibi, şık elbiseler ve çantayla bir araya getirerek güçlü bir görünüm elde edebilirsiniz.

Masalsı Şıklık

Özellikle elbiselerinde son dönemlerin en hit trendlerini başarıyla yansıtan Forever New’in Global Traveler koleksiyonundaki farklı tasarımlarıyla sağlam ve güçlü bir ifade yakalanıyor. Üst kısmı vücuda tam oturan, ekstra ip detaylarıyla, alt kısmı kalem ya da kabarık gece elbiseleri, gündüzden geceye taşınabilecek etek kısmı pilise ve kolları asimetrik şekilde volanlı gelen, rahatlığın yanında çabasız şıklık vadeden kıyafetlerle asil bir siluet çiziliyor. Global Traveler Koleksiyondaki bu zamansız elbise modellerine tamamlayıcı olacak, çiçek, yaprak, parlak taş detaylı aksesuarlarların yanı sıra, sırt çantaları, portföy çantalar, bantlı, bağcıklı topuklu ayakkabılar, ankle botlar şıklığınıza şıklık katacak