Erkek Giyimin Demirbaşı Kot Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Üretilmeye başlandığı günden bu yana kot pantolon giymeyen insan neredeyse yoktur denebilir. Her sezon farklı modellerle karşımıza çıksa da kot pantolonun devri asla bitmiyor. Peki ya her beş kişiden üçünde rastlayabileceğimiz bu kot pantolonlar ne kadar doğru kullanılıyor? Hayatınızın tam ortasına yerleşmiş bu kot pantolonlar için birkaç kombin önerisi sunduk.

Sportif Kombinlerin Ayrılmaz Parçası

Kot pantolon yarattığı sportif havanın da etkisiyle kareli gömlekler ve spor ayakkabılarla en çok tercih edilen pantolonlar arasında yer alıyor. Gömlek ve kot pantolon ikilisinin oluşturduğu şıklıktan vazgeçemeyenler için birkaç önerimiz var. Kot pantolonların fazla yüksek bel olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu kuralın erkekler için geçerli olmasının yanı sıra düşük bel kot pantolonlarla daha çekici bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Fark Yaratın

Kot pantolonların ciddiyetsiz ve spor kombinlere ait olduğunu düşünenlerin fikrini kökünden değiştirecek bir kombin önerisi; klasik gömlek ve ceketlerle bütünlemek. Takım elbiselerin sıkıcı ve tekdüze havasından sıyrılmak isteyenler için harika bir alternatif olan bu kombin hala hoş karşılamayan çevreler olmasına rağmen sokak modasında oldukça revaçta görünüyor.

Sonbahar-Kış Kombinleri

Malum havalar artık soğuyor ve kot pantolonların en çok yakıştığı kombinler de kapınızda. Şık botlar, deri montlar, hırkalar kot pantolonlara öyle yakışıyor ki bu kombinlerde hata yapma olasılığınız biraz daha az. Siz de gardrobunuza yepyeni kot pantolon modelleri katmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Kot Pantolon bölümümüzü ziyaret etmek. İyi Alışverişler.