DİZÜSTÜ ÇİZMELER BU SEZON DA YÜKSELİŞTE!

Çekici ve Havalı Sıcaklık

Sonbahar-Kış sezonunun en popüler parçalarından biri olan dizüstü çizmeler feminen görünümü ve şıklığı sayesinde kombinlerin anahtar parçası oluyor. Sokak stilinin ve moda bloggerlarının da vazgeçilmezi haline gelen dizüstü çizmeler soğuk kış günlerinde hem çok çekici hem de havalı bir sıcaklık sağlıyor. Topuklu ve topuksuz modelleri bulunan çizme modelleri genellikle süetten üretiliyor.

Asi ve Cool Görünümler

Elbise ve etek modelleri dizüstü çizme modellerinin ayrılmaz bir parçası, mini deri etekler veya triko elbise modelleri de ideal kombin seçenekleri arasında. Salaş kazak modelleri veya tişört modelleri ile de kombinlenen dizüstü çizmeler ile asi ve cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dizüstü Çizme İle Spor Kombinler

Dizüstü çizme modellerini dar deri pantolonlar veya dar paça jeanler ile kombinleyerek daha spor bir stil elde edebilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz salaş hırka veya kazaklar ile sokak modasına havalı bir adım atacaksınız. Sezonun bir diğer trendi olan sweatshirt modelleri de dizüstü çizmeleri kombinleyebileceğiniz en iddialı parçalar arasında yer alıyor.

Ofis Stili İçin Birebir

Dizüstü çizme modellerinin ayrılmaz parçalarından biri de uzun kaban modelleri oluyor. Uzun kaban modelleri ile içine giyeceğiniz mini etek veya elbiseler dizüstü çizme kombininizi tamamlayarak şık ve seksi bir görünüm sağlıyor. Boğazlı uzun kazaklar, etekler ve elbiseler ile kombinlenen dizüstü çizme modelleri ofis stili için de birebir.