1 Beyaz Tişörtle 7 Güne 7 Farklı Kombin

Olmazsa Olmaz "Beyaz Tişört"

Basic parçalar, Neredeyse her kombinin vazgeçilmezi, gardıropların kurtarıcısı Basic parçalarla doğru kombinler yapıldığında günlük spor giyimden klasik şık bir görünüme kadar pek çok farklı stil yaratılabiliyor. Herkesin dolabında muhakkak olması gereken klasiklerden “beyaz tişört” için, haftanın her gününün ruhuna uygun yaratıcı önerilerle karşımıza çıkıyor.

Sendromdan Uzak Bir Başlangıç

Pazartesi; Haftanın ilk günü sendromdan uzak bir Pazartesi geçirmek için güne enerjik başlamak gerekiyor. Pazartesi ruhuna en uygun seçim kendinizi en iyi ve şık hissedeceğiniz bir seçim olmalı. Bu sebeple kalem etekleri, gününe renk katacak çiçek desenleri, renkli şallar ve çantalar ile kombinleyebilirsiniz. Salı; İş yoğunluğunun en yüksek olduğu ikinci gününde hem şık, hem de rahat olmakta fayda var. Desenli pantolon, takı ile beyaz tişört kombini günü kurtaracak seçimler oluyor.

Haftasonuna Yaklaşan Stiller

Çarşamba; Haftanın en sevilen günlerinden Çarşamba hem sendromdan uzaklığı hem de tatile yakınlığıyla kısa bir mola verilen gün oluyor. Kırmızıdan ilham alan çiçekli ve renkli desenlerin bir arada kullanıldığı bir kombinle siz de eğlenceli bir mola verebilirsiniz. Perşembe; Tatile bir gün daha yaklaşılan Perşembe günü, haftanın diğer günlerine göre daha sakin ve dingin geçiyor. Beyazın farklı tonlarıyla renkli aksesuarları tamamlayarak, sade şıklığın tadını çıkarabilirsiniz.

Ve Tatil Geldi Çattı!

Cuma; Ve haftanın son iş günü geldi çattı. Cuma gününün ruhuna şort etekler çok uyuyor. Işıltılı babetler ve takılarla, kendinizi Cuma’nın ve tatilin rahatlığına bırakabilirsiniz :) Cumartesi; hem tatilin ilk gününü rahat geçirebileceğiniz, hem de gündüzden geceye uzanan planlarda şıklığınızdan ödün vermeyeceğiniz bir kombin için beyaz tişörtle kimono ceket, kısa denim şort ve zarif aksesuarlar muhteşem uyumu yakalıyor. Pazar; Enerjisi içinde saklı Pazar gününde rengarenk ve cıvıl cıvıl bir görünüm için güneşin renklerini yansıtan çanta ve tulumla, tatilin ve haftanın son gününün tadını çıkarabilirsiniz.