Abiye Çanta

0 ürün
SONUÇLARI FİLTRELE
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık

Abiye Çanta Modelleri

Şık elbiselerin olmazsa olmaz aksesuarları abiye çantalardır. Düğün, nişan, davet ve özel gecelerde bu parçaların tamamlayıcısı görevindedirler ve tüm modeller arasında beklide en hoş, en zor ve dikkatli seçilmesi gereken bir modeldir. Genellikle küçük ebatlara sahip olmalarına rağmen telefon, ruj, göz kalemi gibi kişisel eşyalarımızı içine almaktadır. Tabi ki sadece çanta uyumuyla olmaz elbise ve takıyı da bu parçalarla oluşturamazsak tam bir rüküş görüntü sergilemiş oluruz. Bu nedenle tüm ayrıntıları düşünüp yerli yerine koymalıyız. Eğer bir davete katılacaksanız yaz mevsiminin hoş parçası olan tül ve dantel detaylı elbisenize uygun olarak yine bu detaylara sahip tül ve dantel işlemeli modellerden tercih edebilirsiniz. Eğer kumaşı parlak olmayan sade elbiselerden yana tercih yapacaksanız elbisenizi hareketlendirmek için parlak renge ve dokuya sahip abiye çantalar kullanın. Gösterişli bir abiye kıyafet seçimi yaptıysanız muhakkak çantanızın sade renklerde ve çok gösterişli olmamasına dikkat ediniz. Bu kurallara uygun kombin oluşturursanız çıkan sonuç çok mükemmel olacaktır. Zevkinize göre taşlı, zımbalı ve boncuklu tasarımlara sahip abiye çanta modelleri ni de tercih edebilirsiniz.

Abiye El Çantası

Özel gece, davet, mezuniyet ve nişan gibi davetlerde kullanılan en hoş aksesuarlardan bir tanesi hiç şüphesiz ki abiye el çantalarıdır. Birbirinden farklı renk ve modelleriyle her zaman dikkat çekmektedirler. Bu yıl bol renkli ve pastel tonların hakim olduğu bir yaz geçirdi abiye el çantaları. Davetlerde giyeceğiniz gösterişli elbisenizin altına sade abiye el çantası modellerini seçebilirsiniz. Bunun yanında sade bir gece elbisesini tercih ederseniz kıyafetinizi hareketlendirecek daha gösterişli bir model kullanmalısınız. Abiye el çantası seçerken büyük modellerin yanı sıra kutu portföy veya klasik dikdörtgen modelleri kullanmalısınız, çünkü içine ruj ve cep telefonu koymanız yeterli olacaktır. Tasarımcılar abiye parçalara bu yıl metal detaylar, zımbalar, boncuklar ve payetler kullanarak bu küçük çantalara oldukça hareket katmışlardır. Tabi bu detayları tercih etmeyen ve sade bir şıklık oluşturmak isteyen derinin hoşluğundan vazgeçemeyen bayanlara özel deri modelleri üretmişlerdir. Elbetteki çanta tek başına pek bir şey ifade etmez bunun bütünlüğünü sağlayan ayakkabılardır. Ayakkabı ve çanta uyumu sizi daha zarif ve göz alıcı hale getirir. Artık her zevke hitap eden abiye çantalar vardır sadece yapmanız gereken bulunduğunuz ortama uygun seçimler yapmaktır.

Kutu Abiye Çantalar

Çantalar bayanların vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer almaktadır. Çantaların bayanların hayatında yeri her zaman farklıdır. Hayatımızdaki farkı ise bizim bütün eşyalarımızı alıp bir nevi kurtarıcımız olarak ilan edebiliriz bu parçaları. Aslında her sezon farklı çantaları kullanmaktayız. Kış sezonunda daha büyük ve geniş modelleri tercih ederken yaz sezonunda daha ufak ve gösterişli modelleri daha çok kullanmaktayız. İşte yaz mevsiminde kullanılabilecek çantalardan biri kutu abiye çantalardır. Aslında abiye kutu çanta denildiği zaman hemen abiye elbiselerle kullanılacak bir çanta akla gelir. Oysa bu kutu abiye çantalar hem davet ve organizasyonlarda hem de günlük kullanıma uygun tasarımlarıyla her ortama rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Kutu abiye çantalar tasarımları gereği spor tarzı olan bir çantadır yani çok ağır kıyafetlerin yerine daha sade kıyafetlerde kendini gösteren bir parçadır. Kutu abiye çantalar askıları sayesinde hem omuzda hem de çapraz olarak kullanabilirsiniz. Sade tasarımları ve şık tarzlarıyla çok kullanılmaktadır. Kutu abiye çantalara taş detayı, zımba ve bocuk detayları eklenerek her bayanın zevkine göre hazırlanmıştır. Sizin tek yapmanız gereken kıyafetinize göre kutu abiye çanta kombini yapmaktır.

Taşlı Abiye Çanta Modelleri

Çanta modelleri arasında beklide bayanların en karasız kaldığı modeller taşlı abiye çantalardır. Çok zarif ve şık tasarımlara sahip olmalarıyla bayanların ilgisini üzerlerine çekmeyi başaran tasarımlar arasında yer almaktadırlar. Ufak yapıya sahip olsalar da bir iki kişisel eşyalarımızı içine almaktadır. Abiye çanta modellerine baktığımızda taşlı, zımbalı ve çivili tarzlara sahip parçaları görmekteyiz. Çanta modellerimizi düğün, nişan, davet ve organizasyonlarda bulunduğumuz ortama ve kıyafetimizin ağırlığına göre çanta seçimleri yapmalıyız. Aksi durumda yapacağımız seçimler bizi rüküş ve karmaşık bir görüntüye iter. Çanta seçimi yaparken düğün ve nişan törenlerinde farklı arkadaş partilerinde ise daha farklı abiye çantalar kullanmalıyız. Organizasyonlarda ve davetlerin aranılan parçaları, taşlı modelleri tercih etmeniz size avantaj sağlayacaktır. Elbiselerinizin en büyük tamamlayıcıları ayakkabı ve çantalarınızdır. Taşlı abiye çantalar çok küçük olmalarına rağmen taş detayları barındırdığı için çok gösterişli modellere sahiptirler. Bir davette taşlı bir model tercih edecekseniz elbisenizi çok gösterişli bir tasarım kullanmamanızı öneririm bunun yerine daha sade ve göz alıcı bir modelle çantanızın şıklığını ön plana çıkararak gecenin yıldızı olabilirsiniz. Sizde taşlı abiye çantalarını doğru elbise ve parçalarla birleştirerek hoş kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

YUKARI