ELFE

0 ürün
SONUÇLARI FİLTRELE
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık

Yeniliğe açık marka Elfe

2007 yılında moda dünyasına adım atan Elfe, her zaman yeniliğe açık vizyonuyla yıllar içerisinde bayanların en beğendiği ve sevdiği giyim markalarından biri oldu. Marka ,alışverişe çıkmaya vakti olmayan ya da yakınında ürünlerinin satıldığı bir mağaza bulamayan müşterilerine ulaşabilmek için online satış sistemiyle de hizmet veriyor.

Kalite ve moda bir araya geliyor

17 yıllık tecrübesiyle kaliteyi ve modayı, moderni ve klasiği, şıklığı ve sadeliği birleştirerek, en son trendleri yakından takip eden Elfe, müşterilerimizin arzu ve isteklerini dinleyip değerlendirerek sağlıklı, kullanışlı, şık ve kaliteli ürünler sunuyor.

Zengin ürün çeşidi

Elfe yeni sezon ve outlet koleksiyonlarında elbise modelleri ağırlık kazanıyor. Ofisten, sosyal hayata gündüzden geceye her ortama uygun elbise modelleri tasarlayan marka; özel zamanlar için de abiye modellerle karşımıza çıkıyor. Markanın koleksiyonlarında elbisenin yanı sıra, pantolon, bluz, kaban, etek ve yelek modelleri de büyük beğeni kazanıyor.

Nereden satın alabilirim?

Uygun fiyatlı ve kaliteli şıklığın ismi olan Elfe, 1v1y online alışveriş mağazasında internet satış kanalıyla beğeniye sunuluyor. Elfe ürünlerine Kampanyon üzerinden de indirimli fiyatlarla ulaşıp, anında satın alabilirsiniz.

YUKARI