Kostüm

68 ürün
Sırala
Popüler
En Ucuz
En Pahalı
En Yeni
Sonuçları Filtrele
FİYAT
50TL altı 19
50-100TL arası 34
100-250TL arası 15
-
RENK
Beyaz 1
Kırmızı 2
Mavi 1
Sarı 2
Siyah 1
Yeşil 1
MARKALAR
Baby Corner 4
Galatasaray 2
Sefamerve 1

Kostümler nerede kullanılır?

Sahne sanatlarının en önemli parçası olan kostümler tiyatro, dizi ve sinema sektörü, özel bale ve dans okulları, konservatuarlar için üretiliyor. Bu modeller bunun yanı sıra firma tanıtımları, Konser, Parti organizasyonları, Yılbaşı ve özel günler, Milli bayram ve kutlamalarda da sıkça kullanılıyor.

Okul eğlencelerinde kostüm şıklığı

Son yıllarda günlük hayatımıza da giren kostümler çocukları da en çok sevindiren hediyeler arasında yer alıyor. Okul ve kreş çağındaki çocukların sevdiği masal kahramanları, çizgi film karakterleri, dans kıyafetleri ve emeklerini sergilemeye başladıkları yıl sonu okul gösterilerinde onların sahnede en güzel şekilde görüneceği kostümler sıkça karşımıza çıkıyor.

Lisanslı ürünler

El dikimi halen rağbet görse de, Starwars, Minnie Mouse, Tinkerbell, Winx, Monster High, Transformers gibi lisanslı ürünler ve birbirinden güzel korsan, peterpan, kızılderili, cadı ve peri kostümleri uygun fiyatlarla piyasada bulunuyor. Pembe, beyaz ve mavinin en güzel tonlarını tül, saten ve keçelerle süsleyerek yapılan kostümler kız ve erkek çocuklarınızın vazgeçilmez eğlencesi oluyor.
Ayrıca futbolsever çocuklar ve yetişkinler için lisanslı galatarasay, fenerbahçe, beşiktaş, trabzonspor gibi takımların formaları da kostümler arasındaki farklı yerini koruyor.

Nereden satın alınır?

En eğlenceli ve yaratıcı kostüm modelleri, Kampanyon’da uygun fiyatlarla beğeninize sunuluyor. Online alışveriş kolaylığı için Kampanyon’u tercih edin.