Loft Erkek Mont

10 ürün
Sırala
Popüler
En Ucuz
En Pahalı
En Yeni
Sonuçları Filtrele
+ Diğer Kategoriler
FİYAT
50-100TL arası 5
100-250TL arası 5
-
RENK
Siyah 6

Kuralları Yıkan Marka Loft

Kendine özgü yarattığı buz mavisi rengi ve çift dikişli paça jean tasarımlarıyla 90'lı yılların efsane markası LOFT, genç ve her zaman genç kalanların sıra dışı tarzını yaratmasına öncülük ediyor. İlham veren bir marka olarak LOFT, gençleri kuralları yıkma ve bulundukları ortamlara sıcaklık ve samimiyet getirmeleri konusunda cesaretlendiriyor.

Gençlerden İlham Alıyor

Her ne kadar “kot pantolon markası” olarak üne kavuşmuş olsa da Loft, sportif stile farklı çizgiler kazandırmış bir marka olarak da çeşitli ürünlere de sahip. Loft, klasik spor giyim ve jean algılarını yıkarak sezon trendlerine yön veren koleksiyonları ile gençlerden ilham alarak modayı sunuyor.

Şık ve Şehirli Bir Tarz

LOFT, gündüzden geceye, bir okul, iş gününden hafta sonu keyfine uzanan jean modelleri ile adından söz ettiren LOFT; Hayatı dolu dolu yaşayan, yenilikleri denemeye çekinmeyen, genç ve genç ruha sahip olanlar farklı giyim parçaları da sunuyor. Şık ve şehirli tarzıyla LOFT erkek montlar stil sahibi, cesur, yaratıcı bir kimlik vaat ediyor. Mavi, siyah, gri ve yeşilin hakim olduğu Loft erkek mont modelleri arasında en çok ilgiyi deri ceket ve şişme montlar çekiyor.

Özel İndirim ve Kampanya Fırsatları

Yaratıcılığa, özgürlüğe, dinamizme inanan Loft markası sokaklardan ilham aldığı erkek mont modelleriyle zengin bir koleksiyona sahip. Gençler ve daima genç kalanlar için tasarlanan bu birbirinden dinamik ve modern ürünlere Kampanyon aracılığı ile ulaşabilirsiniz! Online alışverişte özel indirim ve kampanya fırsatlarını kaçırmayın!