DİZÜSTÜ ÇİZMELER BU SEZON DA YÜKSELİŞTE!

Çekici ve Havalı Sıcaklık

Sonbahar-Kış sezonunun en popüler parçalarından biri olan dizüstü çizmeler feminen görünümü ve şıklığı sayesinde kombinlerin anahtar parçası oluyor. Sokak stilinin ve moda bloggerlarının da vazgeçilmezi haline gelen dizüstü çizmeler soğuk kış günlerinde hem çok çekici hem de havalı bir sıcaklık sağlıyor. Topuklu ve topuksuz modelleri bulunan çizme modelleri genellikle süetten üretiliyor.

Asi ve Cool Görünümler

Elbise ve etek modelleri dizüstü çizme modellerinin ayrılmaz bir parçası, mini deri etekler veya triko elbise modelleri de ideal kombin seçenekleri arasında. Salaş kazak modelleri veya tişört modelleri ile de kombinlenen dizüstü çizmeler ile asi ve cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dizüstü Çizme İle Spor Kombinler

Dizüstü çizme modellerini dar deri pantolonlar veya dar paça jeanler ile kombinleyerek daha spor bir stil elde edebilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz salaş hırka veya kazaklar ile sokak modasına havalı bir adım atacaksınız. Sezonun bir diğer trendi olan sweatshirt modelleri de dizüstü çizmeleri kombinleyebileceğiniz en iddialı parçalar arasında yer alıyor.

Ofis Stili İçin Birebir

Dizüstü çizme modellerinin ayrılmaz parçalarından biri de uzun kaban modelleri oluyor. Uzun kaban modelleri ile içine giyeceğiniz mini etek veya elbiseler dizüstü çizme kombininizi tamamlayarak şık ve seksi bir görünüm sağlıyor. Boğazlı uzun kazaklar, etekler ve elbiseler ile kombinlenen dizüstü çizme modelleri ofis stili için de birebir.

Derigo Dizüstü Çizme 149,9TL 314,9TL
Marjin Diz Üstü Çizme 159,99TL 499,99TL
Nine West Çizme 479TL 799TL
Bambi Çizme 159,99TL 319,99TL
Aldo Çizme 499TL 899TL
Elle Çizme 519,3TL 1622,8TL
Mango Uzun çizme 69,99TL 139,99TL
İnce Topuk Çizme 129,99TL 219TL
Beymen Club Çizme 799TL